Úvod Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Prohlášení o ochraně osobních údajů.
Společnost Happy model s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.happymodel.cz, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a v souladu s Obchodními podmínkami společnosti Happy Model s.r.o.

Jaké údaje shromažďujeme?
Pro vyřízení objednávky od Vás potřebujeme znát jméno (případně jméno firmy, IČ a kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a mailový kontakt. V našem informačním systému jsou dále evidovány všechny Vaše obchodní transakce u nás.

K čemu údaje slouží?
Pro vyřízení Vaší objednávky s Vámi potřebujeme komunikovat a znát výše zmíněné údaje. Ty získáme při Vaší registraci, a to buď trvalé, nebo dočasné. Jelikož jsou tyto Vaše osobní údaje získávány za účelem realizace obchodní transakce, není nutný Váš výslovný souhlas.

Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?
Po přihlášení do eshopu www.happymodel.cz můžete tyto údaje editovat či mazat. V případě, že chcete Vaši registraci zcela zrušit, stačí odeslat e-mail na , případně se na nás obrátit písemně na adresu Happy Model s.r.o., Bolevecká 15, 301 00 Plzeň.

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránkách s tímto souhlasíte. Více informací